Büyükçekmece Kır Düğünü

buyukcekmece-kir-dugunu.JPG

Hayatınızın en önemli anların birinde sevdiklerinizle birlikte güzel vakit geçirebilmeniz için profesyonel ekip arkadaşlarıyla çalışıyoruz. Kır düğünü yapmak isten çiftlerimiz için doğru adres

Her genç kızın hayali, kendisini güzel bir gelinlik içinde evlenirken görmek istemektir. Genç kızların hayalini gerçek bir masala dönüştüren kır düğün salonumuz, isteğe göre şekillendirilebilen oturma düzeni ve menüleri sayesinde evlenecek çiftlere büyük avantaj sağlıyor.

kir-dugunu-buyukcekmece.JPG

Tıpkı Peri Masallarındaki Gibi

Peri masallarındaki büyüleyici atmosferi gerçek hayata taşıyan büyükçekmece kır düğünü salonu en özel gününüzü hem sizin hem de davetlilerinizin unutamayacağı bir anıya dönüştürüyor. Salonumuz kır düğünü konseptiyle doğal ortamı sofistike bir görünüme kavuşturuyor. Gelin ve damadın yakınlarının oturacağı şölen masasından davetliler için özel olarak hazırlanan yuvarlak ve dikdörtgen masalara kadar her şeyin düşünüldüğü salonumuzda özenli süslemeyle kendinizi adeta cennetteymiş gibi hissedeceksiniz. Yeni bir hayata atacağınız ilk adımda yanınızda olan salonumuz, gündüz ve akşam kullanımlarına uygundur.

 

Her Şey Hayal Ettiğiniz Gibi

            Çoklu seçenekler sunan salonumuzda kokteyl menü, beyaz et ve kırmızı et menüsünü tercih edebilirsiniz. Küçük düğünlerden 1300 kişilik devasa organizasyonlara kadar ev sahipliği yapabilen salonumuz, düz zeminiyle en eğlenceli dakikalara ev sahipliği yapıyor. Davetlilerin rahatça oynayabileceği geniş pist alanının yanı sıra çocuklara özel alanların da bulunduğu büyükçekmece kır düğün salonu yıllar boyunca hayalini kurduğunuz özel günü gerçeğe dönüştürüyor. Gelin ve damadın hazırlanmaları için özel odaların bulunduğu salonumuzda dilerseniz kendi kuaförünüzü ve makyözünüzü getirtebilirsiniz. Mekan içerisinden çıkmadan tüm ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz salonumuzda hazırlanma esnanızda size özel ikramlar sunulacaktır.

https://bit.ly/2EOFxu0

Büyükçekmece Kır Düğün Salonu, Kır Düğünü Büyükçekmece , Büyükçekmece Kır Düğünü,Büyükçekmece Kır Düğünü Mekanları, Büyükçekmece Kır Düğünü Fiyatları, En İyi Büyükçekmece Kır Düğünü Salonu,

Reklamlar
Web sitenizi WordPress.com' da kurun
Başla
%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close